2015-09-15 12:00

Adalah dimaklumkan bahawa PKSR II Penggal kedua akan diadakan pada tarikh berikut. Sila membimbing anak tuan/puan mengulangkaji demi mendapat pencapaian yang lebih baik.

Kelas Tambahan dibatalkan pada 5-10-2015(Isnin) hingga 8-10-2015(Khamis) supaya murid-murid dapat meluangkan masa untuk mengulangkaji mata pelajaran. Kelas Bakat akan dijalankan seperti biasa pada 9-10-2015(Jumaat)

Aktiviti kokurikulum akan dibatalkan pada 7-10-2015(Rabu). Waktu bersurai 12:00t.h

Tarikh Masa Mata Pelajaran Tahun

6/10/2015

Selasa

08:00 - 09:15am (1jam 15min)

08:00 - 09:30am (1jam 30min)

Penilaian Bahasa Melayu

1 - 3

4 - 5

10:30 - 11:30am (1jam)

10:30 - 11:10am (40min)

Pendidikan Moral

Matematik Kertas 2

1 - 3

4 - 5

11:30 - 12:30pm (1jam)

K.Tempatan/Sejarah

4 - 6

11:45 - 12:45pm (1jam)

Penulisan Bahasa Cina

1 - 2

7/10/2015

Rabu

08:00 - 09:00am (1jam)

08:00 - 09:30am (1jam 30min)

Pemahaman Bahasa Cina

Penilaian Bahasa Cina

1 - 2

3 - 5

08:00 - 09:00am (1jam)

Pendidikan Sivik

6

10:30 - 11:30am (1jam)

Matematik Kertas 1

1 - 5

8/10/2015

Khamis

08:00 - 09:00am (1jam)

08:00 - 09:15am (1jam 15min)

Sains

1 – 3

4 - 5

10:30 - 11:30am (1jam)

10:30 - 11:45pm (1jam 15min)

Penilaian Bahasa Inggeris

1 - 3

4 - 5

12:00 - 1:00pm (1jam)

Pendidikan Moral

4 - 6

 

*14-10-2015 (Rabu) Cuti Awal Muharram.

6-10-2015 (Selasa) & 7-10-2015 (Rabu) Kelas “Fun Fun” BM & Kelas “Linfa” Inggeris Tahun 1,2&3 dibatalkan untuk minggu ini

 

特此通告,敬请垂注。
蔡梅吉校长谨启